DogFest Türkiye 2017

TEMİZMAMA.COM Ana Sponsorluğunda, 4P1K – 4Pati 1Kuyruk Dergi’nin ev sahipliğinde ve Güney Ege’ nin eşsiz ilçesi Fethiye’de, ilçeden ve çevre beldelerden gelecek hayvanseverlerin katılımıyla gerçekleşecek olan, DOGFEST TÜRKİYE, hayvanseverler ve köpek sahipleri için mükemmel bir aktivite olacak.

Köpeğiniz ve sizin için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planladık;

İlgi çekici görüntülerin oluşacağı eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik ve çok daha fazlası DOGFEST TÜRKİYE’ de sizi bekliyor! Ünlü Show Ekibi "Gizem Asar & Lobo" birbirinden etkileyici 2 gösteri için etkinliğimize katılıyor. Bu etkileyici gösteriyi kaçırmamalısınız! Eğitmen Utku Işıkcevahir in workshoplarına katılacak, davranış bozuklukları, temel itaat, basit gösteri komutları gibi pozitif eğitim unsurlarıyla desteklenen workshoplarda kendiniz ve can dostunuz için çok şey bulacaksınız. Veteriner Hekim Dr. Göksel Bayramlı ile “Kolay Sorular – Zor Cevaplar” da buluşacak ve pek çok sorunuza cevap bulacaksınız. Büyük ve küçük ırklar için ayrı ayrı düzenlenecek yarışmalara katılarak hem çok eğlenceli zaman geçirecek hem de sürpriz ödüllere kavuşacaksınız.

Ayrıca ITC Mama Shop etkinlik boyunca muhtaç ve evsiz hayvanlar için bağışlanmak üzere mama satışı yapacak. FHD (Fetav Hayvan Dostları Gurubu) Standlarında yine evsiz dostlar için ürünler satıp, çekilişler düzenleyecek.

Etkinliğimizin 2. Gününde ise Köpekle doğa yürüyüşümüze katılarak, can dostunuzla birlikte spor, doğa ve barbekü keyfi fırsatı bulacaksınız. Tüm bunların yanı sıra, Adrenalin Park’ın doğal ortamında, Kekik Restoran’ın sizler için hazırladığı eşsiz lezzetlerle açlığınızı giderecek, etkinlik sponsorlarımızın sürprizleriyle ve ünlü DJ Ayhan Topaloğlu’nun seçkin müziği ile keyfinize keyif katacaksınız. Ayrıca etkinlik süresince, standlardan satın alacağınız mama ve malzemelerle, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olacaksınız. Sizleri ve can dostlarımızı 23 Eylül’de Adrenalin Park’ta bekliyor olacağız.

TÜM ETKİNLİKLERE KATILIM ÜCRETSİZDİR!
YİYECEK – İÇECEK ÜCRETLERİ KATILIMCI TARAFINDAN ÖDENECEKTİR.
ETKİNLİK ALANINDA KÖPEKLERİMİZİ SERBEST BIRAKMAK YASAKTIR.

WHAT IS DOGFEST 2017?

DOGFEST TURKEY is a great opportunity for a perfect activity for animal lovers and dog owners coming from the beautiful Southern Aegean town of Fethiye and her environs. It will take place at the Adrenalin Park on 23th September 2017. This festival is made possible by the primary sponsorship of TEMIZMAMA.COM and it is planned under the auspices of 4P1K (4Paws & 1Tail), our new animal lovers magazine.

Interesting fun filled activities, workshops, professional expert guidance, shopping, music and more is waiting for you at DOGFEST TURKEY. On the first day of the festival, we have planned several educational and entertaining activities for both yourselves and your dogs.

• Famous duo Gizem Asar & Lobo will be joining our festival with two spectacular shows of the trainer and her most talented dog.

• In Trainer Utku Işıkcevahir's workshops, you and your "best friend" will receive a lot of information in relation to positive educational elements, like solving frequent behavioral problems and teaching basic obedience together with simple show style performance techniques. • You will be meeting Veterinary Dr. Göksel Bayramlı in "Easy Questions / Difficult Answers" seminar and find answers to many of your questions.

• You will be participating in fun filled competitions prepared for small and large dogs separately. The winners will be awarded with many surprise gifts.

On the second day of our festival, you will be joining a nature walk together with your dog, finding the opportunity to hike in the beautiful environs of Fethiye and to have the chance for sports and exercise, followed by a barbeque. In the natural setting of Adrenalin Park, you will be satisfying your appetite with the tasty food prepared by Kekik Restaurant and you will be listening to music presented by the famous DJ Ayhan Topaloğlu. Various sponsors of DOGFEST TURKEY will be providing surprise gifts for the participants of the day. Throughout the DOGFEST, all the money earned from the sales of dog food and other paraphernalia purchased at the stands, by participants, will go towards helping Homeless Animals. We will be waiting for you and your "best friends" on 23-24 September at Adrenalin Park.

FREE PARTICIPATION TO ALL ACTIVITIES. FOOD AND DRINKS WILL BE PAID BY PARTICIPANTS. IT IS FORBIDDEN TO LET OUR ANIMALS FREE AT THE ACTIVITY SITE.

Etkinlik Aktiviteleri

 

Etkinliğimize Türkiye genelinde Hayvan Dostu STK ların temsilcisi, Basın kuruluşu temsilcisi, Ziyaretçi ve Sponsor olarak katılabilirsiniz.
DOGFEST TÜRKİYE 2017 / FETHİYE Etkinliği TEMİZMAMA.COM ANA SPONSORLUĞUNDA, 4P1K - 4Pati 1Kuyruk Dergi ev sahipliğinde, Fethiye Belediyesi ve Fetav Tanıtım desteği, Fetav Fethiye Hayvan Dostları Grubu - Animal Aid Derneği - Haydos - Fethiye ve çevre beldelerdeki yabancı Hayvansever Grupların katılımı ile Adrenalin Park  Fethiye'de gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK PROGRAMI

Etkinlik programımız, etkinliğin son haftasına kadar değişiklik gösterebilir. Tüm yenilik ve değişiklikler eşzamanlı olarak burada yayınlanacaktır.

 • 1.Gün

  10:30

  AÇILIŞ

  TANIŞMA

  KONUŞMALAR

 • 1.Gün

  11:30

  WORKSHOP

  Temel İtaatileri İtaat

  GösteriKomutları

  EğitmenUtku Işıkcevahir

 • 1.Gün

  12:30

  Yarışmalar

  BüyükIrklar

  KomutYarışması

 • 1.Gün

  13:15

  Yarışmalar

  KüçükIrklar

  KomutYarışması

 • 1.Gün

  14:30

  Öğlen Arası

  SerbestZaman

  Kekik'deÖğlen Yemeği

  SohbetZamanı

 • 1.Gün

  15:30

  WorksopEğitim

  DavranışBozuklukları

  YürüyüşEğitimi

  EğitmenUtku Işıkcevahir

 • 1.Gün

  16:30

  GösteriShow

  GizemAsar

  veLobo

  MüzikliGösteri

 • 1.Gün

  17:30

  GüzellikYarışması

  KüçükIrklar

  4P1K Dergisponsorluğunda

 • 1.Gün

  18:30

  ÖdülTöreni

  SponsorKonuşmaları

 • 1.Gün

  19:30

  1.Gün Kapanış

 • 2.Gün

  10:30

  Adrenalin'de Buluşma

  GenelBilgilendirme

  ParkuraHareket

 • 2.Gün

  11:30

  ParkuraVarış

  BilgilendirmeKonuşması

  YürüyüşeBaşlama

  RehberEmir taylar

 • 2.Gün

  13:30

  Alana Dönüş

  ÖğlenYemeği

  SerbestZaman

 • 2.Gün

  14:30

  2. Etap Yürüyüş

  ParkurdaToplanma

  YürüyüşeBaşlama

 • 2.Gün

  16:00

  Alana Dönüş

  SerbestZaman

  EtkinlikKapanışı

Ulaşım

Etkinlik Alanımız Adrenalin Park'a harita üzerinden ulaşabilirsiniz. (Haritada Kekik restoran olarak görüntülenmektedir.)

İletişim

Kargı mah. 300.Karayiğit sok no:2
Fethiye 48300 Mugla
(+90) 850 333 15 20