DogFest Türkiye 2018

İlkini geçen sene gerçekleştirdiğimiz , dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilecek olan Türkiye ayağı “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizin ikincisini bu sene de 06 - 07 Ekim tarihlerinde Temizmama.com Ana Sponsorluğunda, Fethiye Belediyesi ve HAYED (Hayvan Destek & Eğitim Derneği) desteğiyle, 4P1K (4Pati 1 Kuyruk Dergi) Organizasyonu ile, yine Güney Ege’nin eşsiz ilçesi Fethiye’de gerçekleştiriyoruz.

Köpeğiniz ve sizin için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planladık;

Etkinliğimiz bu sene “4 Ekim Sokak Hayvanları Haftası” nedeniyle hem bu konuya dikkat çekmek hem de Sahipsiz hayvanlara nefes verebilmek amacıyla ve “Sahipsiz Köpekler” temasıyla gerçekleşecek.

Ülkemizin dört bir tarafından gelecek hayvanseverlerin katılımıyla, DOGFEST FETHİYE, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli büyük bir aktivite olacak.

İlgi çekici görüntülerin oluşacağı eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, sürpriz ödüllü yarışmalar, çocuklar için yaratıcı drama ve pek çok eğitici aktivite, sahiplendirme, konserler ve çok daha fazlası DOGFEST FETHİYE de sizi bekliyor!

Etkinliğimizin gelirlerini sahipsiz canlara nefes olabilmek için kullanacağız. Ayrıca etkinlik süresince, standlardan satın alacağınız mama ve malzemelerle, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olacaksınız.

06 - 07 Ekim’de (Cumartesi – Pazar) 2 gün boyunca, sizleri ve can dostlarımızı Çalış Plaj Sporları Sahasında bekliyor olacağız.

FESTİVAL GİRİŞİ ÜCRETSİZDİR!

YİYECEK – İÇECEK ÜCRETLERİ KATILIMCI TARAFINDAN ÖDENECEKTİR.
ETKİNLİK ALANINDA KÖPEKLERİMİZİ SERBEST BIRAKMAK YASAKTIR.
AGRESYONU YÜKSEK KÖPEKLERİNİZ İÇİN AĞIZLIK TAKMAYI UNUTMAYINIZ.
LÜTFEN YANINIZDA KAKA POŞETİ BULUNDURUNUZ.

DOGFEST FETHIYE -TURKEY 2018
ÇALIŞ BEACH SPORTS FIELD FETHİYE- MUĞLA

The second annual DOGFEST-Turkey is going to be held on 06 - 07 OCTOBER 2018.
This festival is made possible by the primary sponsorship of Temizmama.com and with the support of Municipal Government of Fethiye and HAYED (Animal Support and Training Society) with the joint organisational efforts of 4P1K magazine, in the unique Southern Eagean town of Fethiye.

This year, “Stray Street Dogs” has been chosen as the central theme of DOGFEST FETHIYE, to supplement the activities of October 4th - Street Animals Week and to draw attention to the plight of homeless animals.
DOGFEST FETHIYE is going to be two full days of fun with the participation of dog owners and animal lovers, coming from all corners of Turkey.
We have planned a wide variety of educational and fun activities for your pets, chidren and yourselves.
Interesting fun activities, workshops, expert opinions, training advice, shopping opportunities, live music, competitions with surprise awards, theatre for children, and animal adoption opportunities and much more is awaiting you in DOGFEST FETHIYE.

In addition, during the two day festival, registration and species evaluation program will be held for the Dog species and Kinology Federation FCI 1-2-3-4-5-6-7-8 and 10 groups.
Income from DOGFEST-FETHIYE is going to be used to help street animals. You will have the opportunity to purchase dog food and animal parapanelia, the proceeds of which will go to help our homeless animal friends.

We are inviting you to join us, together with your pets, on 06th and 07th of October 2018 (all day Saturday and Sunday) in ÇALIŞ Beach Sports Field. Visits to the activies are free of charge - food and drink expenses belong to visitors.

Etkinlik Aktiviteleri

 

DOGFEST 2018 FETHİYE, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli büyük bir aktivite olacak.

İlgi çekici görüntülerin oluşacağı eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, sürpriz ödüllü yarışmalar, çocuklar için yaratıcı drama ve pek çok eğitici aktivite, sahiplendirme, konserler ve çok daha fazlası DOGFEST TÜRKİYE' DE de sizi bekliyor!

ETKİNLİK SÜRESİNCE KÖPEK IRKLARI VE KİNOLOJİ FEDERASYONU FCI 1-2-3-4-5-6-7-8 VE 10. GRUPLAR İÇİN KAYIT VE IRK DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ YAPACAKTIR.

Etkinliğimizde Ana Sponsorumuz Temizmama.com kendi standında konuklarımızla olacak.
Etkinliğimize Macaristan'dan gelecek K-9 Julius Takımı da kendi standında konuklarımızla olacaklar.
Etkinliğimizin sahne gösterileri bölümünde ise; Yunan - Ege Danslarının vazgeçilmez topluluğu Kakapedia Dans Topluluğu dans gösterilerini,
Son dönemin parlayan müzik grubu Ahmet Beyler ve Konuk sanatçımızın Konserlerini izleyebilecek,
DJ Emre Öğütçü ile de kulağınızın paslarını sileceksiniz!
Ayrıca, etkinliğimizde ücretsiz aşılama, danışma ve sahiplendirme çalışmaları yapılacaktır.
Etkinlik aktivitelerimizde yer alacak konuk ve sanatçılarımızı buradan duyurmaya devam edeceğiz!

ETKİNLİK PROGRAMI

Etkinlik programımız, etkinliğin son haftasına kadar değişiklik gösterebilir. Tüm yenilik ve değişiklikler eşzamanlı olarak burada yayınlanacaktır.
ETKİNLİK SÜRESİNCE KÖPEK IRKLARI VE KİNOLOJİ FEDERASYONU FCI 1-2-3-4-5-6-7-8 VE 10. GRUPLAR İÇİN KAYIT VE IRK DEĞERLENDİRME ETKİNLİĞİ YAPILACAKTIR.  

06 EKİM 2018 CUMARTESİ
10:00 AÇILIŞ SERBEST ZAMAN DJ PERFORMANSI – STANTLARDAN ALIŞ VERİŞ
13:00 AÇILIŞ KONUŞMASI FETHİYE BELEDİYE BAŞKANI SN. BEHÇET SAATCI
13:30 DİĞER KONUŞMALAR HAYED – 4P1K – TEMİZMAMA (ANA SPONSOR)
14:00 ÇOCUK KOROSU HAYED MARŞI VE ŞARKILAR
14:20 PİYANO – KEMAN DİNLETİSİ ŞEVİNÇ OKUTAN & TUĞRUL GÖĞÜŞ
15:00 WORKSHOP (Soru - Cevap) EĞİTMEN UTKU IŞIKCEVAHİR
16:00 EĞLENCE VE YARIŞMALAR KÖPEKLER VE SAHİPLERİYLE AKTİVİTELER - AGILITY
19:00 TEMEL EĞİTİM - WORKSHOP EĞİTMEN UTKU IŞIKCEVAHİR
20:00 CANLI MÜZİK
21:00 DANS GÖSTERİSİ KAKAPEDIA YUNAN DANSLARI TOPLULUĞU
22:00 KONSER AHMET BEYLER
00:00 KAPANIŞ

07 EKİM 2018 PAZAR
10:00 AÇILIŞ SERBEST ZAMAN DJ PERFORMANSI – STANTLARDAN ALIŞ VERİŞ
12:00 WORKSHOP AHMET BEYLER GRUBU İLE SOSYAL MÜZİK ATÖLYESİ
13:00 YARATICI DRAMA ETKİNLİĞİ
15:00 WORKSHOP EĞİTMEN UTKU IŞIKCEVAHİR
16:00 WORKSHOP KOLAY SORULAR ZOR CEVAPLAR DR. GÖKSEL BAYRAMLI
17:00 GÖSTERİ GİZEM ASAR & LOBO SHOW EKİBİ
18:00 EĞLENCE VE YARIŞMALAR KÖPEKLER VE SAHİPLERİYLE AKTİVİTELER - AGILITY
19:30 DANS GÖSTERİSİ KAKAPEDIA YUNAN DANSLARI TOPLULUĞU GÖSTERİSİ
20:30 DJ PERFORMANSI GECE BOYU DJ. EMRE ÖĞÜTÇÜ İLE MÜZİK
00:00 KAPANIŞ

NOT: • PROGRAM TASLAK PROGRAM OLUP GENEL AKIŞI BELİRLEMEKTEDİR. SAATLERDE DEĞİŞİKLİKLER VE PROGRAMA MUHTEMEL EKLEMELER YAPILACAKTIR.
• SAHNEDE PROGRAMLI GÖSTERİ YA DA WORKSHOPLARIN OLMADIĞI TÜM ZAMANLARDA DJ PERFORMANSI – STANTLARDAN ALIŞ VERİŞ ETKİNLİKLERİ GÜN BOYU DEVAM EDECEKTİR.
• GÜN BOYU YEME İÇME STANTLARINDAN (DONDURMACI – PAMUK ŞEKERCİ –  GÖZLEMECİ – MEŞRUBAT VS. ) ALIŞ VERİŞ İMKANI OLACAKTIR
 • ETKİNLİĞİN DJ PERFORMANSLARINI DJ. EMRE ÖĞÜTÇÜ YAPACAKTIR.


Ulaşım

Etkinlik Alanımız, Çalış Plaj Sporları Tesisleri Foça Mahallesi - Fethiye - Muğla'ya harita üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Çalış Plaj Sporları Tesisleri, Foça Mah., Fethiye, Muğla, Türkiye 48300
(+90) 850 333 15 20